wtorek, 16 września 2014

Skuteczne odzyskanie długu. Realizujemy miasta: Busko-Zdrój, Kościan, Leszno, Mielec, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tomaszów Mazowiecki, Zawiercie, Śrem, Świebodzin, Świętokrzyski,

Każdy, kto aktualnie czyta ten artykuł, zapewne ma problem z odzyskaniem długu, niezapłaconej należności od klienta/kontrahenta. Taki problem zazwyczaj pojawia się po fakcie zaistnienia długu. Jest to dobra lekcja dla wierzyciela i Ciebie czytelniku, ponieważ wcześniej prawdopodobnie nie zastanowiłeś się nad tym, komu wystawić fakturę na termin, jak długi termin i w jak wysokiej kwocie. A takie informacje można sprawdzić, tylko, no właśnie...one kosztują.

Nie mniej jednak mamy do czynienia z zaistniałym długiem. I co teraz?

Po pierwsze - nie trać czasu, drogi czytelniku. Nie oszukuj się. Sam nie odzyskasz długu, chyba, że pracowałeś w windykacji, wtedy wykorzystaj swoje atuty.
Również ni licz na to, że dłużnik nagle sam spłaci dług. Jeżeli minął miesiąc od daty terminu zapłaty, a dłużnik nadal nie płaci - zleć to profesjonalistom.

Najważniejsze, abyś się nie łudził, że dłużnik sam dobrowolnie zapłaci za należność. Miał na to czas wcześniej, przed terminem zapłaty...

Jeśli zadziałasz wcześnie, szybciej odzyskasz swoje pieniądze. Ale jak to zrobić?

Możesz oczywiście iść do prawnika, ale ten raczej przyda się później, ewentualnie przy złożeniu sprawy do sądu. Generuje to dodatkowe, zbędne koszty. Co zrobić wcześniej?

Wybierz windykację.

Najlepiej bez opłat wstępnych. Wynagrodzenie firmy windykacyjnej powinno się opierać na prowizji od sukcesu. Najlepszym wyjściem jest obciążenie dłużnika tą prowizją...

W najlepszym wypadku, nie tylko odzyskasz drogi kliencie dług, ale również masz szansę na nim zarobić - za sprawą odsetek ustawowych. Nie są one oczywiście wysokie, ale np. po roku od terminu płatności to aż 13%.

Postaw na profesjonalną firm windykacyjną. Oni załatwią sprawę szybko i zgodnie z prawem. Istnieje bardzo wiele firm windykacyjnych, ale niewiele profesjonalnych.

Jako przedstawiciel firmy windykacyjnej polecam Creditreform.

Zadzwoń lub napisz do mnie, wyjaśnię Ci jak bezpiecznie z nami współpracować.
Kontakt:
jkaca@creditreform.pl
tel: 79 302 35 35
lub poprzez formularz kontaktowy z prawej strony

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz