wtorek, 22 lipca 2014

Windykacja należności – wartościowa usługa. Realizujemy miasta: Brodnica, Chełmża, Ciechanów, Iława, Kwidzyn, Malbork, Mława, Ostrołęka, Ostróda, Puck, Pułtusk, Płock, Płońsk, Rybin, Starogard Gdański, Szczytno, Wyszków, Władysławowo, Świecie

Windykacja polubowna (przedsądowa) jest kluczowym elementem procesu odzyskiwania wierzytelności. Na tym etapie prowadzenia działań najbardziej istotny jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem i nakłonienie go do spłaty zadłużenia lub zawarcia stosownej umowy ugody.

Prowadzenie działań na wczesnym etapie powstania zadłużenia oraz nacisk na stanowcze negocjacje z dłużnikami umożliwia odzyskanie wierzytelności w całości lub w większej ich części, bez konieczności kierowania sprawy do sądu.

W przypadku nie wyegzekwowania należności w postępowaniu polubownym, zapewniamy Państwu możliwość skierowania sprawy do sądu. Windykacja sądowa prowadzona jest wspólnie z naszą kancelarią prawną. Wszczęcie egzekucji komorniczej poprzedzone jest postępowaniem sądowym, zmierzającym do uzyskania tytułu wykonawczego, umożliwiającego skierowanie sprawy do komornika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz