piątek, 6 czerwca 2014

Monitoring płatności. Realizujemy miasta: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Rzeszów, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Opole, Lublin oraz wiele innych

Usługa monitoringu płatności polega na systematycznym obserwowaniu i przypominaniu dłużnikowi o zbliżającym się terminie płatności.

Do stosowanych narzędzi należą:
 • pismo (poczta, e-mail)
 • telefonowanie
 • sms
 • voice sms
Terminy wykonywania poszczególnych akcji oraz rodzaj stosowanych narzędzi możemy dopasować sami lub uzgodnić je z klientm indywidualnie.

Najlepszą metoda na spokojny sen przedsiębiorcy jest dodanie do usługi monitoringu płatności usługi windykacyjnej.

Taki zestaw sprawia, że CREDITREFORM od razu przechodzi do czynności windykacyjnych, a przedsiębiorca nie musi martwić się o płynność finansową.


3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście jeszcze nigdy nie miałam okazji korzystać z takich usług i nie wiem czy w ogóle będę miała okazję. Ja chętnie używam usług SMS https://www.cashbill.pl/blog/uslugi-gsm/uslugi-sms-czym-sa-jakie-sa-ich-rodzaje/ gdyż naprawdę jest ich dużo rodzajów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jakoś nie kojarzę abym mogła korzystać kiedyś właśnie z tego rozwiązania. Za to jestem zdania, że świetnie sprawdza się na pewno korzystanie z płatności online https://www.dotpay.pl/ gdyż są one szybkie oraz przede wszystkim bezpieczne.

  OdpowiedzUsuń